«Полювання відкрито»: Генштаб показав листівки партизан в окупованих містах (фото)

Сили національного спротиву розвішують листівки з попередженнями на адресу російських військових та колаборантів в тимчасово окупованих містах Запорізької області.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

«Українські партизани обіцяють знищувати окупантів так, як раніше підпільники знищували нацистів!», — йдеться у повідомлення.

Листівки із такими заявами, а також погрозами Нюрнберзького трибуналу для рашистів з'явилися у Бердянську, Токмаку, Мелітополі, Великому Бурлуку та інших тимчасово окупованих містах.

листівки партизан

«Полювання партизан відкрите!», — підкреслили у Генштабі.

листівки партизан

листівки партизан

Нагадаємо, про роботу партизан у Мелітополі раніше розповідали у військовій розвідці. Так, з 20 березня по 12 квітня вони знищили близько 70 окупантів.

28 квітня під Мелітополем підірвали міст, яким окупанти доставляли зброю з Криму, а 18 травня — колії перед бронепотягом.

Також партизани діють в Енергодарі — підірвали призначеного окупантами «мера». Він разом з двома охоронцями отримав поранення і зараз перебуває у лікарні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В мерії окупованої Кремінної підірвались окупанти і колаборанти — голова Луганської ОВА