Померла очільниця київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова

У Вільнюсі померла керівниця київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова. Про це 16 вересня повідомила директорка української редакції «Радіо Свобода» Марʼяна Драч.

Останнім часом Інна Кузнецова важко хворіла. Їй було 52 роки.

«Вістка про смерть застала зненацька, нещодавно Інна вже ліпше себе почувала, мріяла повернутися на роботу до Києва», — повідомила Драч. 

Останній пост у Facebook Інна зробила 30 березня. Тоді вона писала, що перебуває в лікарняному ліжку й бореться з побічними реакціями після трансплантації кісткового мозку. 

«З висновків цього року — не відкладай нічого на завтра, бо завтра може і не настати, але з іншого боку — не забувай про баланс, крім праці має бути відпочинок (хоча до праці тягне). З побажань — перемоги і здоров‘я!» — писала тоді Кузнецова.

Інна Кузнецова очолювала київське бюро з 2009 року. За її керівництва, відділення отримало премію імені Дейвіда Берка за висвітлення політичної кризи в Україні наприкінці 2013 року і на початку 2014 року.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Пулітцерівську премію отримали Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та Василіса Степаненко