404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Порошенко купив телеканал «Прямий», щоб Зеленський його «не закрив» (відео)
УНІАН

П’ятий президент України та лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко купив телеканал «Прямий» у Володимира Макеєнка. Політик підкреслив, він придбав ЗМІ, щоб чинний український лідер Володимир Зеленський його не закрив.

Про це він розповів під час телемарафону «Сьома річниця Революції Гідності».

«Вчора я мав вечерю з однією з послів «Великої Сімки», і в мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел я отримав повідомлення — 19 числа проти пана Макеєнка будуть запровадженні санкції, канал «Прямий» буде закритий. Я отримав 18 повідомлень. Частину з яких я показав послу»,  — говорить лідер ЄС.

Порошенко вважає, що опозиційні проукраїнські канали «заважають» владі «жити».  

«Володимире Олександровичу, завтра на Раді національної безпеки і оборони ви можете запроваджувати санкції проти «терориста» Порошенка, але я дуже раджу вам уважно подивитися, чим закінчив Янукович, який так намагався закрити «5 канал». Ретельно по дням відслідкуйте. Підкажу — закінчив він погано. Я буду робити все від мене залежне для того, щоб захистити свободу слова», — наголосив Порошенко.

Chas News повідомляв, що «справу» проти Порошенка, Обами і Байдена сфабрикували за «вкидом» російської «фабрики тролів». 

Раніше Порошенко заявив, що санкціонував спецоперацію із затримання «вагнерівців» в 2018 році. 

СБУ проводить перевірку «1+1». Влада хоче дізнатися, хто є бенефіціаром і впливає на канал