404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Посол Японії назвав пріоритетні для G7 напрями реформ в Україні
Kyiv Post

Посли «Групи семи» (G7) за підтримки України визначили п’ять пріоритетних сфер реформ. Про це посол Японії в Україні Такаші Кураі розповів в інтерв’ю «Укрінформу». 

«Щороку ми визначаємо пріоритетні сфери реформ, у яких ми інтенсивно допомагатимемо Україні. Цього року є п’ять таких сфер: верховенство права та боротьба з корупцією; економічне зростання; ефективне управління; людський розвиток; безпека та оборона», — сказав Кураі. Він додав, що серед них G7 вважає «верховенство права та боротьбу з корупцією» пріоритетною та найбільшою за обсягом.

За словами дипломата, міжнародні партнери активно допомагають Україні в розробці необхідних законопроєктів.

«Відколи в Україні розпочалася нинішня реформаторська хвиля, було ухвалено дуже багато законів. Ми в цьому процесі допомагаємо Україні здебільшого в акуратній розробці законопроєктів й у внесенні змін до чинних законів», — сказав посол. На його думку, найважливішим є правильне створення правових рамок.

Раніше посли країн «Великої сімки» (G7) висловлювали сподівання на продовження співпраці з українським президентом та його командою над реалізацією реформ. Крім того, посли G7 зверталися до української влади із закликом захистити антикорупційні органи.

G7, або «Велика сімка» (у перекладі з англійської дослівно — «Група семи»)  — міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу (США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада). Лідери цих країн регулярно зустрічаються для обговорення спільних економічних проблем і намагаються узгоджувати свою економічну політику. Крім них, у зустрічах бере участь Європейський Союз, проте без права голосувати за проведення щорічних зборів.

 

Експрем’єр Японії: анексія Криму — одна з причин непідписання мирної угоди між РФ та Японією