Посольство США в Україні не зможе повноцінно обробляти візи через пандемію COVID-19
Pixabay

Посольство США в Україні не може в повному обсязі обробляти візи через пандемію коронавірусу. Наразі спіробітники дипломатичного представництва призначають співбесіди тільки для обробки «справ критично важливих візових категорій».

Про це повідомила пресслужба посольства.

З 1 квітня дипустанова призначає співбесіди для «обробки справ усіх категорій імміграційних віз, включаючи візи К та диверсифікаційні візи».

«Поки ситуація значною мірою не покращиться, кількість співбесід буде дуже обмеженою. Певну кількість часу потрібно буде витратити на ті імміграційні справи, які накопичились за цей період і чекають обробки. Навіть, якщо наразі запис на співбесіди є відкритим, це не означає, що ви відразу зможете призначити собі співбесіду», — йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що пріоритетним завданням залишається обробка саме імміграційних віз. Тобто диппредставництво не зможе у повному обсязі обробляти неімміграційні візи.

«Ми продовжуватимемо надавати обмежену кількість співбесід у критично важливих категоріях віз, здебільшого для членів морських та авіаційних екіпажів C1/D, а також для невеликої кількості студентських віз та віз, які підкріплені петиціями. Наразі ми не передбачаємо можливості призначення співбесід на отримання віз J-1 для участі у Програмі літнього студентського обміну Summer Work Travel (SWT)», — додали у посольстві.

Зараз дипломатична установа не має змоги призначати співбесіди на отримання віз B1/B2 (ведення бізнесу та туризм), і не може повідомити дату, коли такі співбесіди знову почнуть призначатися.

«Якщо ви сплатили візовий збір, оплата буде дійсною і ви зможете призначити співбесіду у країні, де ви його сплатили, до 30 вересня 2022 року.Ми продовжуємо обробляти справи з поновлення віз без призначення співбесід. Для того, щоб визначити, чи можете ви поновити свою візу поштою, перегляньте вимоги до цієї процедури», — підсумували в установі.

Chas News повідомляв, що Wizz Air може почати літати з «Борисполя» після закінчення коронакризи. 

У США запровадили перші е-сертифікати вакцинації чи негативного тесту на COVID