У ніч на четвер, 6 березня, Сили протиповітряної оборони (ППО) збили 68 безпілотників із 112-ти, які росія запустила по Україні.
Про це повідомили Повітряні сили ЗС України.
Загалом росія атакувала Україну двома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 та 112-ма ударними БпЛА типу Shahed та безпілотниками-імітаторами різних типів.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Повітряні сили збили 68 дронів у Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Одеській областях.
Ще 43 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені.
Внаслідок ворожої атаки постраждали Харківщина, Сумщина, Одещина та Дніпропетровщина.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.