Представник рф при ЄС може бути шпигуном —  Spiegel

Керівник представництва росії при ЄС Кирило Логвінов, яке базується у Брюсселі, ймовірно, є шпигуном під дипломатичним прикриттям. Про це пише Der Spiegel за результатом спільного з іншими європейськими медіа розслідування.

48-річний Логвінов акредитований як дипломат Постійного представництва рф у Брюсселі з 2018 року. Відколи останній посол росії при ЄС залишив посаду близько року тому, він фактично очолив представництво представництва.

У 2010-2014 роках Логвінов працював у російському посольстві у Берліні і тоді німецькі спецслужби не підозрювали його у шпигунстві.

Проте після переїзду до Брюсселя він опинився від підозрою бельгійських безпекових структур. Вони припускають, що дипломат насправді працює на Службу зовнішньої розвідки росії.

Бельгійська контррозвідка, за даними видання, навіть закликала вислати Логвінова з Бельгії, але Європейська служба зовнішніх справ виступила проти, можливо, побоюючись наслідків для своїх дипломатів у росії.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ затримала зрадників, які для ФСБ шукали танки ABRAMS на Донеччині (фото)