404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Пригоди ноутбука Пелосі. ФБР підозрює учасницю заворушень у Капітолії в крадіжці і спробі продати комп’ютер до Росії
Getty Images

Федеральна влада заарештувала жінку, яка нібито вкрала ноутбук з кабінету спікера Палати представників Ненсі Пелосі під час заворушень у Капітолії. Принаймні, так каже колишній цивільний чоловік підозрюваної.

ФБР заарештувало Райлі Джун Вільямс в понеділок, як повідомив The Guardian співробітник управління юстиції. Поки невідомо, коли вона свідчитиме в суді.

Бюро заявило в ордері на арешт у неділю, що Вільямс не пред'являли звинувачень у крадіжці — лише в незаконному вторгенні до Капітолію та в порушенні правил.

Представники ФБР заявили, що чоловік, який називає себе «колишнім» Вільямс, подзвонив їм і сказав, що її друзі показали йому відео, на якому жінка краде ноутбук або жорсткий диск з офісу Пелосі. Абонент стверджує, що Вільямс мала намір надіслати пристрій другу в Росію. Той планував продати його службі зовнішньої розвідки цієї країни, але план провалився. Пристрій тепер або у жінки, або вона знищила його.

ФБР каже, що справу все ще розслідують.

Заступник керівника апарату Пелосі Дрю Хеммілл 8 січня підтвердив, що ноутбук вкрали з конференц-залу, але сказав, що «це ноутбук, який використовувався лише для презентацій».

Мати Вільямс, яка живе з нею в Гаррісбурзі, штат Пенсільванія, сказала журналістам ITV, що її донька раптово зацікавилася політикою президента Дональда Трампа та «ультраправими дошками повідомлень в соцмережах». Її батько, який живе в Кемп-Гіллі, сказав місцевим правоохоронним органам, що вони з донькою поїхали до Вашингтона в день протесту. Під час заворушень вони не були разом, а зібралися пізніше, щоб повернутися до Гаррісбурга, повідомило ФБР.

Мати Вільямс сказала місцевим правоохоронцям, що її дочка упакувала сумку і пішла до того, як її заарештували, сказавши, що її не буде пару тижнів. Учасниця заворушень змінила свій номер телефону та видалила акаунти в соцмережах, повідомляє ФБР.

Побив поліцейського жердиною з американським прапором. Це не жарт, це акт про підозру