Українські військові, в тому числі бійці ДПСУ продовжують обороняти Бахмут на Донеччині від російсько-окупаційних військ.
Про це повідомили у ДПСУ.
Уранці 25 квітня у міській забудові прикордонник провели бій з окупантами за одну із позицій. З десяток загарбників спробували штурмувати опорний пункт бійців ДПСУ, але ті зустріли їх щільним вогнем зі стрілецької зброї й у ближньому бою відбили напад.
В іншому секторі оборони Бахмута прикордонники-мінометники знищили групу піхоти противника на марші до лінії зіткнення. Міни вибухнули біля окупантів і завади спробі їхньої атаки.
Загалом за добу бійці ДПСУ знешкодили 10 осіб: одного окупанта ліквідували, ще дев’ятеро поранені.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.