Прикордонники Мукачівського загону затримали двох чоловіків, які намагались потрапити в Угорщину по річці Тиса.
Про це повідомили в ДПСУ.
Прикордонний наряд відділу «Вилок» помітив, як чоловіки на гумовому човні гребли веслами в бік Угорщини. Порушників швидко наздогнали та повернули на український берег.
За спробу незаконного перетинання кордону чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності. У ДПСУ зазначили, що з початку повномасштабної війни на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону з річки Тиса витягнули вже 14 потопельників.
Тим часом на Одещині прикордонники виявили чоловіка, який переодягнувся в жінку, щоб уникнути призову.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.