Принц Гаррі в Україні скуштував борщ і сирники від Євгена Клопотенка

Шеф-кухар Євген Клопотенко пригостив принца Гаррі українськими стравами під час його візиту до Києва.

Про це Клопотенко написав у соцмережах.

Серед них були борщ, качана каша, верещака та сирники. Усе це син принцеси Діани забрав із собою в поїзд.

«Коли я дізнався, що Гаррі в Україні, одразу подумав: він має відчути смак того, що любила його мама», — написав Клопотенко у соцмережах.

Він нагадав історію про те, як в архівах знайшли лист принцеси Діани, де вона називала борщ своєю улюбленою стравою.

«Трохи адаптований, але суть лишається», — уточнив кухар.

Клопотенко додав, що українська кухня — це не лише про їжу, а й про коріння, історію та навіть королівські сім’ї.

Принц Гаррі прибув до Києва 12 вересня на запрошення уряду. Мета його візиту — допомога українським військовим, які зазнали тяжких поранень у війні з росією.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Принц Гаррі, Джолі, Боно та інші: які зірки відвідали Україну під час війни