404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Про боротьбу прем’єра Великобританії з пандемією COVID-19 знімуть серіал
Getty Images

Британська телекомпанія Sky зніме п’ятисерійний драматичний серіал «Цей величний острів» про боротьбу Великобританії з першою хвилею пандемії коронавірусу у 2020 році. Шоу срежисує Майкл Вінтербот.

Про це повідомляє Variety.

«Ми зібрали правдиві історії — від історії Бориса Джонсона на Даунінґ-стріт, десять працівників “на передовій” у всій країні —  хроніки намагань вчених, лікарів, працівників будинків для літніх та політиків захистити нас від вірусу», — зазначив режисер.  

Серіал розкаже, як прем'єр-міністр держави очолював «країну у ці безпрецедентні часи», а також до яких наслідків призвела пандемія коронавірсу. Проєкт сконцентрується й на тому, як британські медики боролися з хворобою.

Шоу засновано на свідченнях членів уряду, представників Міністерства охорони здоров'я, Наукової консультативної групи з надзвичайних ситуацій (SAGE), а також медичних установ.

Прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона зіграє популярний британський Кеннет Брана. Подивитися серіал можна буде тільки на малих екранах восени 2022 року.

Штам Brexit. Як Борис Джонсон використав COVID, щоб протягнути угоду про умови виходу Великобританії з ЄС