Проблему ліквідували «за лічені хвилини». Соцмережу команди Трампа зламали у день офіційного запуску

Платформу соцмереж Gettr, яку очолює Джейсон Міллер, колишній прессекретар Дональда Трампа, експрезідента США, зламали у неділю, 4 липня, в день її офіційного запуску.

Про це пише The Verge.

Хакеру вдалося зламати кілька верифікованих сторінок політиків та замінити імена на один і той самий текст: «@JubaBaghdad was here :) ^^ free palestine ^^».

Керівництво платформи заявило, що проблему виявили та ліквідували «за лічені хвилини». Також Джейсон Міллер повідомив, що у соцмережі вже зареєструвалися понад 500 тис. користувачів.

Користувач Twitter @JubaBaghdad розповів журналістам, що зламати сторінки було легко і він зробив це просто для розваги.

Напочатку липня повідомлялося, що команда колишнього президента США Дональда Трампа запустила нову платформу соціальних мереж під назвою Gettr, оголосивши її альтернативою існуючим IT-гігантам.

Сайт декларує свою місію як «боротьбу з культурою скасування, пропаганду здорового глузду, захист свободи слова, виклик монополіям у соціальних мережах та створення справжнього ринку ідей». 

Gettr. Команда Трампа запустила нову соціальну мережу