Прогноз погоди на тиждень: якою буде погода в містах України з 16 по 22 жовтня
Unsplash

За даними sinoptik.ua, з 16 по 22 жовтня погода суттєво погіршиться та буде по-справжньому осінньою. Протягом тижня в усіх українських регіонах дощитиме.

Прогноз погоди на тиждень у Києві

Тиждень у столиці розпочнеться суттєвим похолоданням та дощами. Температура опуститься до 7 — 11 вдень та 0 — 6 вночі. Синоптики прогнозують, що з 16 по 22 жовтня буде хмарно. Наприкінці тижня можливі заморозки.

Прогноз погоди на тиждень у Львові

У Львові початок тижня буде хмарним, але без опадів. Подекуди обіцяють нетривале прояснення. Водночас починаючи з пʼятниці синоптики прогнозують опади протягом всього дня. Температура у місті триматиметься на рівні 7 — 12 °C вдень та 0 — 7 °C  уночі.

Прогноз погоди на тиждень в Одесі

Порівняно з іншими регіонами погода на Одещині буде теплою — прогнозують ,що температура триматиметься на рівні 8— 20 °C  вдень та 7 — 18 °C  уночі. Протягом тижня  буде хмарно з проясненнями, а розпочнеться він подекуди з дощами.

Прогноз погоди на тиждень у Харкові

Протягом тижня у Харкові дощитиме. Прояснення  та відсутність опадів обіцяють лише у середу та четвер. Температура триматиметься на рівні 4 — 12 °C  удень та 6—2 °C  вночі.

Прогноз погоди на тиждень у Дніпрі

На початку та наприкінці тижня у Дніпрі буде хмарно та дощитиме. Втім, у вівторок, середу, четвер прогнозують ясну погоду. Температура опуститься до 8 — 14 °C  вдень та 3 — 6 °C  вночі.

Прогноз погоди на тиждень у Запоріжжі

Тиждень у регіоні розпочнеться дощем. Надалі обіцяють ясну погоду, подекуди небо затягнеться хмарами але без опадів. Наприкінці тижня у Запоріжжі знову дощитиме. Прогнозують, що температура триматиметься на рівні 7— 12 °C  вдень та 4 — 8 °C уночі.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Врятуй планету: що таке екологічне маркування і чому воно так важливе