Путін більше не налаштований на перемовини та планує захопити якомога більше України — FT

Кремлівський очільник путін більше не схиляється до мирної угоди з Україною. Він вірить у російську пропаганду та у те, що армія рф зможе захопити якомога більше українських територій.

Про це пише Financial Times з посиланням на три джерела в кремлі.

Вони стверджують, що у березні диктатор всерйоз хотів підписати мирну угоду з українською стороною. Втім, зазначають, що зараз для нього безвихідна ситуація і він сподівається тільки на російську армію.

Крім того, співрозмовники розповіли, що після знищення крейсеру «Москва» він був настільки розлючений, що облишив ідею щодо підписання угоди.

«Була надія на якусь угоду, домовленості. Путін вагався туди-сюди. Йому треба було знайти шлях, як вийти з цієї ситуації переможцем. Після затоплення «Москви», Путін дав зрозуміти, що він не підпише ніяких угод. Тепер він не має вигляд переможця, бо знищення «Москви» було приниженням для нього», — зазначає одне з джерел.

Співрозмовник видання стверджує, що кремлівський очільник справді вірить у пропаганду, яку транслюють по телебаченню рф та у ті «подвиги», про які йому розповідають російські генерали. Путін впевнений, що російська армія не вбиває мирне населення, в тому числі на території заводу «Азовсталь».

У кремлі вважають, що президент-диктатор очікує, коли росіяни захоплять багато російських територій, щоб мати перевагу на перемовинах. Саме тому він відмовляється від зустрічі з Зеленським та розповідає іноземним лідерам, що це Україна «звела стіну».

Водночас російські чиновники побоюються, що путін зможе наважитись використати тактичну ядерну зброю проти України, якщо війська рф зазнають поразки.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Бог дивиться на місто Марії». «Азов» опублікував нові світлини Маріуполя (фото, відео)