Путін готовий говорити із Зеленським, але з ОПУ ніякої конкретики не надходило — Пєсков
Getty Images

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що підготовка до зустрічі президентів РФ Володимира Путіна та його українського колеги Володимира Зеленського не просувається, адже ніякої конкретики від Офісу президента України не надходило.

Про це прессекретар Путіна розповів в ефірі «Першого каналу».

«Просунутися не вдалось. Наш заступник керівника адміністрації (президента РФ — Прим. ред.), мій колега Дмитро Козак перебуває в постійному контакті з адміністрацією президента України. З офісу президента України ніякої конкретики не надходило», — зазначив він.

Папа Римський не відмовить у проханні прийняти Зеленського і Путіна — Ватикан

За його словами, Путін готовий сісти за стіл переговорів із Зеленським. Керівник Кремля нібито згоден обговорювати двосторонні відносини, говорить Пєсков.

Речник президента РФ нагадав, що єдине, що зараз є — це пропозиція Зеленського зустрітися з Путіним і поговорити про врегулювання ситуації на Донбасі, а також запрошення президенту України приїхати до Москви для обговорення двосторонніх відносин.

Пєсков додав, що наразі невідомо, як формулюватимуть подальші пропозиції з боку Києва, але Путін «готовий сісти і поговорити щодо двосторонніх відносин з Україною».

Напередодні Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу. Президент Росії у відповідь сказав, що Зеленський має спочатку провести мирні переговори з ватажками «ДНР» і «ЛНР».  

Зеленський наголосив, що він хоче зустрітися саме з Путіним, а не з терористами.

Раніше гарант сказав, що все йде до того, що зустріч з Путіним відбудеться.

Зеленський може зустрітися з Путіним в Ізраїлі або Туреччині — ЗМІ