Путін спробує затягнути війну до президентських виборів у США, які відбудуться у 2024 році — CNN

Російський диктатор володимир путін має намір продовжувати війну щонайменше до осені 2024 року. Він розраховує, що можлива поразка Джо Байдена на президентських виборах у США вплине на позицію Вашингтона щодо України.

Про це повідомляє CNN із посиланням на неназваних американських чиновників.

Так, один американський політик заявив на умовах анонімності, що у них немає сумнівів у тому, що путін намагається протриматися до виборів 2024 року. Інше джерело, знайоме з розвідданими, сказало, що це очевидний факт як для США, так і для України та Європи.

За даними журналістів, у Вашингтоні вважають, що путін розраховує на перемогу Дональда Трампа чи іншого кандидата від республіканців і сподівається, що США у такому разі відмовляться від підтримки України або скоротять обсяги військової допомоги.

Водночас, західні союзники сподіваються, що успіхи українського контрнаступу сплутають російському диктатору плани та суттєво вплинуть на його військову стратегію.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Щонайменше 14 російських генералів підтримують ватажка «вагнерівців» Пригожина — Данілов