Путін залучає до війни в Україні самопроголошене Придністров’я та збирає військових резервістів

Росія почала залучати військові підрозділи, що базуються на території Придністровського регіону Молдови. Про це йдеться в зведені Генштабу ЗСУ.

Активізована робота щодо залучення підрозділів російських військ, які базуються на території Придністровського регіону Республіки Молдова для проведення провокацій та демонстраційних дій на кордоні з Україною.

Також зафіксовано передислокацію підрозділів рф і так званої придністровсько-молдавської республіки з метою підготовки до ведення демонстрації готовності до наступу та, можливо, бойових дій проти України.

Генштаб повідомляє, що 1 квітня міністерство оборони рф прийняло рішення про проведення воєнних зборів з резервістами з 4 квітня по 23 травня поточного року.

Chas News вже розповідав, що рф має проблеми з комплектуванням підрозділів особовим складом. Раніше прийнято рішено про перекидання в Україну військових з’єднань з окупованих територій Грузії.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.