Путін заявив про «зростання конфліктного потенціалу» у світі

Президент рф володимир путін заявив про «зростання конфліктного потенціалу» у світі нібито через прагнення країн Заходу зберегти своє «домінування».

Кліше російської пропаганди він повторив у відеозверненні міністрів оборони країн СНД та ШОС (Шанхайської організації співробітництва).

«Конфліктний потенціал у світі зростає, і це прямий наслідок спроб деяких еліт Заходу будь-що зберегти своє політичне, економічне, фінансове, військове та ідеологічне домінування», — заявив він.

За його словами, «західні еліти» свідомо йдуть на «множення хаосу та загострення міжнародної обстановки». Путін додав, що «США та їхні сателіти у міжнародних відносинах роблять ставку на силовий фактор».

Російський диктатор намагався переконати міністрів, що саме «Захід розпалює військові конфлікти», але не рф. І як приклад навіть навів війну в Україну, заявивши, що Захід «цинічно використовує український народ як гарматне м'ясо, як таран проти Росії, продовжуючи постачати до України зброєю, боєприпаси і найманців».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Politico визнало Зеленського найвпливовішим політиком Європи, а путіна — головним невдахою