Путін заявив, що не починав війну та чекає, коли Захід перестане підтримувати Україну

Президент рф володимир путін заявив, що чекає припинення підтримки Заходом України.

Про це російський диктатор сказав під час промови на форумі «Валдай».

За його словами, рф «чекає прояву хоч якихось паростків здорового глузду» стосовно підтримки Заходом Києва.

Він певен, що у США сталася «заминка» з підтримкою України через проблеми з бюджетом, але гроші знайдуть ще. Водночас Європейські країни, на думку путіна, допомагають Україні за рахунок «подальшого погіршення стану економіки і становища своїх громадян».

Також під час промови президент рф цинічно заявив, що «росія не починала війну в Україні, а намагається її закінчити» та заявив, що не має ніяких інтересів щодо українських територій.

«Українська криза — не територіальний конфлікт, хочу це наголосити. Росія — найбільша, найбільша за територією країна у світі. Немає у нас жодних інтересів з погляду відвойовування якихось додаткових територій», — заявив диктатор.

Путін традиційно звинуватив Київ у нібито бомбардуваннях та обстрілах окупованого Донбасу протягом 10 років та залякуванні Криму.

«Поки на Донбасі до початку «спецоперації» гинули люди, діти, ніхто на Заході не звертав увагу і не плакав за ними», — сказав диктатор.

Також путін поскаржився, що НАТО не захотіли приймати до альянсу росію.

«Я вже говорив про це публічно і нашим союзникам, і нашим партнерам. Адже був момент, коли ваш покірний слуга просто висловив припущення: а може, нам і в НАТО вступити? Але ні, в НАТО така країна не потрібна…Мабуть, проблема в геополітичних інтересах і зверхньому ставленні до інших. Ось в чому проблема, у самовпевненості», — сказав російський диктатор.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росія хоче заморозити війну в Україні, аби відновитись до 2028 року — Зеленський