Путін заявив, що росія і Північна Корея розширять двосторонні відносини — ЗМІ

Володимир путін, президент рф написав листа північнокорейському лідеру Кім Чен Ину, у якому зазначив, що дві країни «спільними зусиллями розширюватимуть всебічні та конструктивні двосторонні відносини.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на державні ЗМІ КНДР.

Кремлівський диктатор вважає, що тісніші зв'язки будуть в інтересах обох країн і допоможуть зміцнити безпеку і стабільність Корейського півострова та регіону Північно-Східної Азії.

Кім Чен Ин також надіслав листа путіну, в якому зазначив, що російсько-північнокорейська дружба була викувана у Другій світовій війні перемогою над Японією, яка окупувала Корейський півострів.

«Стратегічне і тактичне співробітництво, підтримка і солідарність між двома країнами відтоді вийшли на новий рівень і є спільними зусиллями знешкодити загрози і провокації з боку ворожих військових сил», — зазначив він.

Кім передбачив, що співпраця між росією та Північною Кореєю зростатиме на основі угоди, підписаної у 2019 році.

Як зазначає Reuters, корейські держЗМІ «не називають ворожі сили, але зазвичай використовують цей термін для позначення Сполучених Штатів та їхніх союзників».

Нагадаємо, 13 липня Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) визнала «незалежність» «днр».

Після цього МЗС України повідомило про розірвання дипломатичних відносин з КНДР.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У КНДР пояснили, чому визнали незалежність так званих «лднр»