Рада ЄС включила обхід санкцій до списку злочинів

Рада Європейського Союзу одноголосно вирішила включити обхід санкцій ЄС до списку злочинів. Про це повідомляє пресслужба установи.

Тепер Європейська комісія має запропонути  визначення цих кримінальних злочинів та покарань за порушення санкцій ЄС. Потім цей проєкт директиви має обговорити та ухвалити Рада ЄС та Європейський парламент.

 «ЄС ужив низку обмежувальних заходів у контексті агресивної війни росії проти України, і дуже важливо, щоб ці заходи виконувались у повному обсязі. Наразі держави-члени мають різні визначення того, що є порушенням санкцій і які заходи покарання повинні застосовуватися у разі порушення. Це може призвести до різного ступеня застосування санкцій та ризику обходу цих заходів, потенційно дозволяючи підсанкційним особам продовжувати отримувати доступ до своїх активів та підтримувати режими, проти яких діють заходи ЄС», — пояснив міністр юстиції Чехії Павло Блажек.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У росії через санкції виник дефіцит ліків, планові операції відкладають — ГУР