Радник Білого дому Салліван підтвердив контакти з кремлем

Канали звʼязку між США та росією залишаються відкритими. Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван на публічному заході у Нью-Йорку, передає ВВС.

Він сказав, що «в інтересах» Білого дому підтримувати контакти з кремлем, однак запевнив, що американські офіційні особи «чітко розуміють, з ким ми маємо справу».

При цьому він не уточнив, чи брав сам участь у цій комунікації.

Водночас Салліван заявив, що адміністрація Джо Байдена зобовʼязана «добиватися відповідальності» і працюватиме з партнерами, щоби притягнути до неї винних у тяжких воєнних злочинах в Україні.

«Я був у Києві в пʼятницю, і я мав можливість зустрітися з президентом Зеленським і моїм колегою Андрієм Єрмаком, з військовим керівництвом. Ми також отримали інформацію про кількість смертей і руйнувань, викликаних війною», — зазначив радник Білодго дому.

Раніше газета The Wall Street Journal повідомила, що Салліван проводив конфіденційні обговорення з російського радбезу Миколою Патрушевим і старшим помічником кремля з питань зовнішньої політики Юрієм Ушаковим протягом останніх кількох місяців.

Вони нібито обговорювали шляхи захисту від ризику ядерної ескалації у війні в Україні, але не вели жодних переговорів щодо шляхів припинення конфлікту.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У НАТО обговорюють можливі переговори між рф та Україною після звільнення Херсону — ЗМІ