Радник міського голови Очакова виявився агентом російської розвідки
СБУ

СБУ затримала агента рф в Очакові в результаті масштабної спецоперації. Як повідомили в ОГП, зрадником виявився радник мера.

Слідство установило, що російська розвідка наказала йому схилити до співпраці з окупантами керівництво міської влади. Меру пропонували «обрати посаду» у разі захоплення південного регіону.

Однак мер повідомив про дії зрадника в СБУ та сприяв викриттю ворожих планів. Агентом виявився колишній командир одного з центрів спеціальних операцій Збройних сил України, який працював в Очаківській міськраді на посаді радника мера.

Після початку великого вторгнення з ним вийшла на зв’язок російська воєнна розвідка. Чоловік перебував на постійному агентурному зв’язку з кадровим співробітником ГРУ Колєсніковим Сергієм Олександровичем, який також є уродженцем України.

Під його керівництвом він приховано збирав інформацію про місця базування та переміщення підрозділів Сил оборони, які захищають прибережні райони. 
Для цього намагався використовувати свої зв’язки серед колишніх військових та діючих чиновників.

Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ затримала ще двох зрадників, які допомагали окупантам на Харківщині та Донеччині