У середу, 7 лютого, у Голосіївському районі Києва внаслідок внаслідок падіння уламків є руйнування у 18-поверховому будинку.
У Київській міській військовій адміністрації показали фото наслідків ворожої атаки по столиці.
Відео з місця події опублікував мер Києва Віталій Кличко.
За останніми даними, у Києві виявили тіла трьох загиблих — їх дістали з-під завалів будинку.
Двоє з трьох загиблих у Києві — це мешканці Голосіївського району — 73-річна жінка та 33-річний чоловік.
З палаючого багатоповерхового будинку у Голосіївському районі евакуювали 52 людини, вісьмох врятували, 12 людей отримали травми. Більше 20 людей постраждали, серед них вагітна жінка.
Під завалами, ймовірно, є люди. На місці продовжують працювати рятувальники.
Оновлено 11:47 Мер Києва Віталій Кличко заявив, що кількість жертв внаслідок руйнування 18-поверхового житлового будинку збільшилася до чотирьох. Також у Голосіївському районі постраждали 32 людини, ще троє — в Дніпровському.
Раніше повідомлялось, що зранку 7 лютого ППО знищила над Києвом та в районі столиці 20 російських ракет.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.