404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Ранчо Майкла Джексона Neverland купив його друг-мільярдер за $22 млн

Ранчо Neverland Майкла Джексона продали за $22 млн. Це менше ніж чверть початкової ціни, яка складала $100 млн. Покупець — інвестор-мільярдер Рон Берклі.

Джексон, поп-співак 80-х, мав у власності два ранчо. Neverland, розміщений на 1100 га гектарах землі, було більш відомим. Співак придбав його у 1987 році і жив там у розпал своєї слави.

Джексон заплатив близько $19,5 млн за Neverland, який він назвав на честь вигаданого острова, на якому діти ніколи не ростуть, у романі «Пітер Пен» Джеймса Метью Баррі. Співак перетворив ранчо на розважальний комплекс, побудувавши на території атракціони, де регулярно розважав сім'ї з дітьми. У ранчо був парк розваг, залізниця та зоопарк, в якому мешкали орангутани та слон, подарований співаку Елізабет Тейлор у 1991 році.

У 1990-х і 2000-х Neverland став центром розслідування звинувачень проти Джексона у сексуальному насильстві над дітьми.

Протягом 90-х років прокурори округу Санта-Барбара обшукували ранчо і звинувачували Джексона в тому, що він побудував його, аби звабити для сексу хлопчиків-підлітків. Джексон заперечив звинувачення. У 2005 році Джексона судили за звинуваченнями у домаганнях до 13-річного хлопчика на ранчо.С півака виправдали.

Джексон так і не повернувся до Neverland. Через чотири роки, у червні 2009 року, Джексон помер в іншому будинку в Лос-Анджелесі після зупинки серця, спричиненої передозуванням наркотиків.

Після смерті співака його й далі звинувачувади у зловживаннях, в тому числі автори документального фільму «Залишаючи Neverland» у 2019 році.

Neverland виставили на продаж із початковою ціною $100 млн у 2015 році.

За даними BBC, ранчо Джексона придбав Беркл, колишній друг покійної поп-зірки. Він консультував Джексона з питань бізнесу за кілька років до його смерті, коли поп-зірка працювала над тим, щоб вирватися з фінансових проблем.

На момент продажу він був співвласником маєтку Джексона разом із фондом, керованим Colony Capital, інвестиційним трестом.

У 1987-му Джексон заплатив за ранчо $19,5 млн, але не сплатив заборгованість за кредитом, забезпеченим власністю. Тож співвласником ранчо стало згадане підприємство.

Після смерті Джексона ранчо отримало нову назву — Sycamore Valley Ranch, а атракціони демонтували.

Агент з нерухомості з Лос-Анджелесу Ян Рід сказав Guardian, що навіть враховуючи «моторошне минуле» будинку та той факт, що ранчо, побудоване в 1982 році, має застарілий інтер'єр, ціну можна вважати «крадіжкою».

68-річний Беркл є співзасновником та керуючим партнером приватної інвестиційної фірми Yucaipa Companies, LLC. Американський журнал Forbes пише, що станом на 24 грудня 2020 року його статок становить $1,4 млрд.

Компанія Google припинила продавати музику через Google Play