Українець Сергій Куліш втратив медаль Олімпіади у змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки через те, що у вирішальному пострілі вразив чужу мішень.
Куліш у фіналі йшов серед лідерів. Але в одному з останніх пострілів помилково вистрілив в чужу мішень. Таким чином він залишився без медалі і посів останнє 8-е місце в фіналі. Найприкріше те, що тим пострілом українець вибив максимум, тобто «10».
Після змагань Куліш намагався пояснити свою невдачу.
«Стрільнув не в свою мішень. В мене розстебнувся ґудзик, відчув дискомфорт. Але час йшов, треба було робити постріл, і ось таке трапилося... Мабуть, хвилювання зіграло свою роль. Таке трапляється раз на мільйон, і зі мною це сталося зараз», — сказав спортсмен.
Олександр Камінський, тренер збірної України, додав, що спочатку подумав про збій системи.
«Я побачив, що постріл є, але на мішені жодної реакції. Спочатку подумав, що електроніка — таке буває, що не показує постріл. Але бачу, хорват Горса звернувся до суддів і показує на мішень. Тоді я зрозумів, що Сергій стрільнув йому та ще й у десятку», — сказав Камінський.