Рейд ЗСУ на лівобережну Херсонщину: з'явилося відео з полоненим російським майором Томовим

У мережі з'явилося відео із полоненим російським майором Томовим, якого захопили українські військові під час рейду на лівий берег Дніпра біля села Козачі Лагері.

На відео ворожий офіцер показує українським військовим на карті, імовірно, російські позиції.

Відзначимо, що першими ці кадри опублікував Telegram-канал, пов’язаний з «вагнерівцями». Стверджується, що відео зняте 9 серпня. 

https://t.me/chasnews/20936

Рейд ЗСУ на лівий берег Дніпра біля Козачих Лагерів: що відомо

Першими про рейд українських повідомили самі росіяни 8 серпня. Згодом про «зухвалу вражаючу акцію» на лівому березі Херсонської області розповів військовий оглядач BILD Юліан Рьопке. За його словами, вранці 8 серпня українські військові нібито переправилися на невеликих човнах через Дніпро і річку Конка.

Під прикриттям масованого ракетного удару підрозділи ССО блискавично штурмували позиції ворога, а потім імітували «сигнал про допомогу» до інших російських солдатів, використавши чи то телефон, чи то рацію знищеного ворога. У результаті була розбит загін командира 1822-го батальйону зс рф майора Томова, а сам він разом з кількома підреглими потрапив у полон.

В Міноборони цю операцію детально не коментували. Заступниця міністра Ганна Маляр лише заявила, що «певні підрозділи виконали певне завдання» і запевнила, що «приводів для ажіотажу немає».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Himars точними ударам знищив чотири російські САУ «Мста-С» (відео)