Рейтинг довіри очолює Зеленський, Кличко його наздоганяє
УНІАН

Рейтинг довіри до політиків очолює президент України Володимир Зеленський. Йому довіряють 46% опитаних, не довіряють — 51%.

Про це йдеться в результатах опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Меру Києва Віталію Кличку довіряють 33% опитаних українців, не довіряють — 54%, експрем’єру Володимиру Гройсману довіряють 32%, не довіряють — 58%.

Рівень довіри спікеру парламенту Дмитру Разумкову — 31%, не довіряють цьому політику — 36%. Водночас 29% опитаних не знають, хто це.

Лідерці ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко довіряють 29%, не довіряють — 69%. П’ятому президенту України очільнику «Євросолідарності» Петру Порошенку довіряють 23%, не довіряють — 75%.

Одному з лідерів партії ОПЗЖ Юрію Бойку довіряють 23%, не довіряють — 58%, не знають його — 15%. Експрем’єр Арсеній Яценюк має 22% довіри опитаних українців. Не довіряють цьому політику — 74%.

Очільнику МВС Арсену Авакову довіряють загалом 22%, не довіряють — 68%. Прем’єр-міністру Денису Шмигалю довіряють 16%, не довіряють — 51%, 27% респондентів не чули про такого.

Найменший рівень довіри українців має голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук — 15%, 74% опитаних не довіряють санкційному політику, не знають його — 9%.

Дослідження проводили протягом 26-28 березня методом телефонних інтерв'ю. З використанням комп'ютера соціологи опитали 2500 респондентів у віці від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Напередодні Єрмак розповів, чому різко впав рейтинг Зеленського. 

Президентські рейтинги Зеленського і Порошенка зросли