Реперка Нікі Мінаж заявила, що друг її кузена з Тринідаду став імпотентом після вакцинації. Спростовувати слова співачки довелося МОЗу країни
Getty Images

Нікі Мінаж, американська реперка написала твіт про побічні ефекти вакцини від коронавірусу.

За словами Мінаж, друг її брата став імпотентом, а його яєчка розпухли — через це хлопцеві навіть довелося скасувати весілля. При цьому будь-які докази Нікі не надала, але наголосила, що саме через цей випадок її кузен не буде вакцинуватися.

Реперка твердить, що це сталося в Тринідаді та Тобаго.

Чиновники країни витратили багато часу, намагаючись підтвердити коментарі Нікі Мінаж щодо побічних ефектів вакцини.

Терренс Діалсінгх, міністр охорони здоров'я заявив, що чиновники «серйозно ставляться до всіх претензій» і що витратили цілий день на те, щоби знайти якісь докази твердження Нікі Мінаж.

«На цей час у Тринідад і Тобаго немає жодних повідомлень про побічні ефекти або побічні явища набряку яєчок...Невідомо про такі випадки і у світі», — сказав Діалсінгх.

До слова, Twitter співачки читають 22,7 млн людей.

Ситуація набрала неочікуваного повороту, коли про реперку Нікі Мінаж та набряклі органи запитали головного лікаря Англії, професора Кріса Вітті.

Професор Вітті сказав, що Нікі «має бути соромно».

«Існує низка міфів, які ширяться навколо. Деякі з них явно смішні, а деякі — точно придумані лише для того, щоб налякати», — сказав він.

«Це один з них. Це неправда», — додав професор.

Раніше Chas News повідомляв, що американський репер Каньє Вест вирішив офіційно змінити своє ім’я на Ye.

Лідер антивакцинаторів Ізраїлю помер від коронавірусу. Він стверджував, що епідемії не існує