Рф систематично вивозить крадене українське зерно в Туреччину — Схеми

Супутники зафіксували, що до портів Туреччини заходять російські кораблі з краденим українським зерном.

Про це повідомляють журналісти-розслідувачі «Схем».

Росіяни вимикають радари на кораблях, але їх рух фіксують супутники. Так, журналісти з’ясували, що до Туреччини регулярні рейси росіяни здійснюють з окупованого Криму. Зокрема, вантажні кораблі рф заходили в порт Севастополя, через термінал «Авліта» набирали зерно, перевозили його до Туреччини та розвантажувалися там.

Пересування одного з таких суден — «Михайла Ненашева» супутники фіксували тричі. При тому до заходу в порт Криму корабель був порожнім, а після —завантаженим. Згодом, супутники фіксували його у турецькому порту Деріндже, де судно і розвантажилося.

ненашев зерно

Ще один корабель — сирійський Finikia — діяв за аналогічним принципом Супутники зафіксували, як судно виїхало з Криму пришвартувалося у турецькому Немруті та розвантажило зерно.

Також журналісти отримали документи, які підтверджують, що ці кораблі завантажуються зерном саме у кримському терміналі «Авліта». При цьому у документах про походження зерна вказано «Крим, Росія».

крадене зерно

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Туреччина затримала російське судно із вкраденим українським зерном