Rheinmetall отримав рекордне замовлення 155-мм артснарядів вартістю €8,5 млрд

Німецький збройний концерн Rheinmetall отримав рекордне замовлення на постачання 155-мм артилерійських снарядів від Бундесверу вартістю близько €8,5 млрд. Частину боєприпасів передадуть Україні.

Про це пише пресслужба Rheinmetall.

«Існуючу рамкову угоду було значно розширено. Наказ спрямований насамперед на збільшення запасів Бундесверу та його союзників, а також на підтримку України в її оборонній кампанії», — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що постачання планується розпочати на початку 2025 року. Разом з тим, основним покупцем стане ФРН, яка забезпечить частину постачань в Україну. Окрім цього, у замовленні також беруть участь країни-партнери Нідерланди, Естонія та Данія.

«Ми раді найбільшому замовленню в новітній історії нашої компанії. Цей великомасштабний рамковий контракт підкреслює провідну роль Rheinmetall як постачальника боєприпасів у Німеччині та наше становище найбільшого у світі виробника артилерійських боєприпасів», — заявив гендиректор компанії Армін Паппергер.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Rheinmetall планує у 2024 році випустити перші БТР Fuchs в Україні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Rheinmetall отримав від ЄС €130 млн на збільшення виробництва снарядів