Рівень тривожності серед росіян зріс удвічі після оголошення мобілізації — опитування
Unsplash

Рівень тривожності росіян різко зріс після оголошення в країні часткової мобілізації, про що свідчать результати опитування Фонду «Общественное мнение» (ФОМ). 

Згідно з дослідженням, 25 вересня 69% росіян заявили, що серед їхніх рідних та знайомих переважають тривожні настрої. Ще 18 вересня так відповідали тільки 35% респондентів. Спокій відчувають 26% опитаних на противагу 57% минулого тижня.

Також соціологи з'ясували, що 43% учасників опитування за останній місяць чули критичні зауваження в бік російської влади. 29% респондентів стверджують, що й самі відчували незадоволення та обурення через дії керівництва. При цьому 64% претензій до влади не мають.

Причиною незадоволення та тривожності серед росіян, ймовірно, є оголошення володимиром путіним часткової мобілізації. Росія планує призвати до армії 300 тис. резервістів, у деяких регіонах після такого рішення відбулися протести. В Іркутській області підстрелили начальника військкомату.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росія вже мобілізувала понад 100 тис. військових — Генштаб ЗСУ