У суботу, 24 грудня у Києві на Софійській площі родини полонених бійців з полку «Азов» влаштувавши акцію «Полк АЗОВ: Різдво в полоні». Вони просять помолитися за «азовців» всіх українців, які святкуватимуть Різдво 25 грудня.
Про це повідомляє Суспільне.
Організатори встановили на площі два столи. Один з них накритий скатертиною і накритий традиційними стравами на Святвечір і за ним сидять святково одягнені люди.
На другому столі — вінок з гілок та металеві миски. За столом — хлопці у військовій формі, вони символізують «азовців», які зараз перебувають в полоні. Столи розділяє колючий дріт.
Позаду столу стоять люди з плакатами з гаслами «Де Азов?», «Поверніть Азов», «Азовсталь — повернути кожного живим» тощо.
Перформанс організувала громадська організація «Жінки зі сталі», а також рідні та близькі полонених «азовців».
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.