404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
РНБО анонсувала «велике переселення» VIP-користувачів будинків у Конча-Заспі та Пущі-Водиці

РНБО запровадила санкції проти 500 «злодіїв у законі» і ста кримінальних авторитетів 14 травня. Ще рада вирішила звільнити державні землі і будинки у Конча-Заспі та Пущі-Водиці від «незрозумілих» користувачів.

Такі підсумки чергового засідання РНБО озвучив Володимир Зеленський, президент України, у відеозверненні.

За словами президента, санкції запровадили проти 557 злодіїв у законі і 111 іноземців, які є кримінальними авторитетами.

«Після ухвалення закону про «ворів у законі» та дев’яти місяців роботи будуть застосовані персональні санкцій проти 557 «ворів у законі», відомих наразі у світі. Більшість із них знаходиться зараз не в Україні. А кількість тих, хто перебуває в Україні на волі, зменшилася вдвічі, з 34 до 17 осіб» — повідомив президент (насправді українською «вор» — «злодій»).

До всіх цих осіб застосують:

  • блокування активів;
  • заборону в’їзду на територію України;
  • відмову в надання або скасування візи, посвідки на проживання, дозволу на еміграцію;
  • відмову у продовженні строку перебування в Україні;
  • неможливість набуття ними громадянства та примусове видворення.

«Тим, хто не в Україні, нема чого сюди приїжадждтия, а тим, хто в Україні, нема чого тут затримуватися. Ми гостинна країна, але не для 111 іноземців. Це кримінальні авторитети, до яких сьогодні застосовано такий самий пакет санкцій. Ми не кажемо вам до побачення, ми кажемо — прощавайте», — заявив Зеленський.

Виселення користувачів із Пущі-Водиці та Конча-Заспи

Як розповів Зеленський, РНБО розглядала також питання державних земель і будинків в Конча-Заспі та в Пущі-Водиці. Ними, як він висловився, «за часів попереднього президента почали користуватися низка незрозумілих осіб за дуже символічну плату». Йдеться про 400 га заповідної землі, державних будівель і дач.

За часів президента Петра Порошенка скасували перелік категорій осіб, які мають право на пільгове проживання. Насправді це легалізувало перебування колишніх суддів і прокурорів. Зеленський назвав такі прізвища: Піскун, Ландік, Васюник, Табачник і Богатирьова. Ще на держземлях живе директор департаменту корпорації «Богдан» Олександр Ільїн.

Вони отримали договори на користування будівлями, отримали відшкодування за витрати на ремонт у розмірі 50% та за символічну плату могли там проживати. Буде повний аудит земель та резиденцій Конча-Заспи і Пущі-Водиці. Треба встановити повний перелік осіб, які там проживають, за яких умов вони отримали це право. Буде розпочате велике переселення цих народів

Ще РНБО розглянуло створення кібервійськ України, подробиць Зеленський не повідомив.

Нагадаємо, 15 квітня президент України анонсував нові санкції за причетність до контрабанди. За його словами, на засіданні Ради нацбезпеки і оборони схвалили новий пакет санкцій проти контрабандистів.

22 квітня Зеленський підписав указ про затвердження рішення РНБО від 15 квітня про введення санкцій проти 95 компаній і 13 громадян України.

Поліція наділа на Медведчука електронний брасле