404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Робін Пут». У Росії оштрафували чоловіка за дописи про Путіна
МБХ медиа

Російський суд оштрафував на 40 тис. руб. (близько 15 тис. грн) жителя Владивостока Гія Какабадзе. У соцмережах у своїх дописах він висловлював невдоволення чинною владою Росії. У одному з постів активіст назвав президента РФ «Робіном Путом».

Про це повідомляє «МБХ медиа».

У 2019 році у соцмережах Какабадзе опублікував карикатуру на російського лідера з написом «Робін Пут. Краде у бідних, віддає багатим». Потім він опублікував ще один пост, у якому зазначив, що Росія — «країна у дупі». Наразі всі його пости видалені.  

У листопаді 2020 року правоохоронці заарештували Какабадзе на сім діб за статтею про демонстрацію нацистської символіки через картинки із зображенням Путіна в нацистській формі.

Блогер заявив, що у такий спосіб він хотів привернути увагу до проблем країни та показати своє відношення до чинної влади.  

Адвокат підсудного Поліна Сидельникова наголосила, що вона і її підзахисний не змогли бути на засіданні. Правозахисниця просила відкласти засідання. Слухання справи пройшло без них. Сидельникова вважає, що суд порушив право на захист.

Змова Трампа з РФ. У Сенаті США оприлюднили документи стосовно спецоперації «Перехресний ураган»