Російська художниця виклала портрет Путіна із 500 зубів після його заяви про Сибір
SKOVART

Російська художниця з Уфи Євгенія Хайбулліна створила портрет Володимира Путіна із зубів після його погроз тим, хто зазіхне на Сибір.

Художниця виставила портрет на аукціон. Більшу частину отриманих коштів планує віддати у сибірські благодійні організації, пише Євгенія в Instagram.

Нещодавно Володимир Путін заявив, що «зуби виб'є всім, щоб вони не могли кусатися, і запорука цього — розвиток збройних сил». На думку президента, інші країни обурює те, що Сибір з його багатствами належить лише Росії. Тому Путін пригрозив тим, хто насмілиться зазіхнути на їхню територію.

На підтримку цих заяв жінка й створила портрет. Для картини знадобилося близько 500 зубів, серед них справжні і протези. Загалом на виготовлення зображення пішло п’ять годин часу.

Як розповіла художниця виданню «Радіо Свобода», зуби вона отримала від власника уфимської стоматології Євгена Новиковського. Євгенія додала, що створювати такий витвір було дуже складно.

У дописі до картини жінка зауважила, що не лише зовнішні вороги хочуть відкусити шматок від Росії, а й внутрішні. До них художниця віднесла олігархів, чиновників та правоохоронців. Саме їх Євгенія назвала справжніми ворогами країни.

Аукціонний майданчик вже встановив мінімальну вартість картини в одну електронну монету, це $2400. Але покупці можуть запропонувати більше.

Євгенія Хайбулліна відома своїми малюнками з незвичних матеріалів. Портрет Моргенштерна вона створила зі сміття, а Земфіру малювала кетчупом.

«Жінка, що сидить біля вікна». Картину Пікассо продали за понад $100 млн