Російські літаки з території білорусі здійснили масований ракетний удар

Над ранок в суботу, 25 червня, російські ВПС з території білорусі здійснили масований ракетний удар по Київській, Чернігівській та Житомирській областях. Перший запуск зафіксували приблизно о 3:45 з повітря. 

Про це повідомляє Білоруський Гаюн.

«Ймовірно, вильоти бомбардувальників були з території РФ, тому про зльоти з Білорусі (Барановичі, Лунинець, Ліда, Мачулищі) у нас інформації не було. Схема раніше була такою: зліт авіації з аеродромів РФ, вхід у повітряний простір Білорусі, підліт близько до кордону з Україною, запуск ракет, поки літак над Білоруссю (щоб його не збили), розворот. І назад теж повертаються до РФ», — йдеться у повідомленні.

Припускається, що російські літаки перебували на великій висоті, тому про запуски ракет стало відомо лише за специфічним слідом, що супроводжується звуком, схожим на вибух.

«Скільки всього було запусків з боку території Білорусі (з повітря і, можливо, землі) — чекатимемо на офіційну інформацію від ЗСУ, зібрану технічними засобами», — додали у повідомленні.

Після першого запуску ракет російська авіація здійснила повторний удар близько 5:40 ранку. У повідомленні йдеться про запуск щонайменше чотирьох ракет.

За попередньою інформацією, всього російські літаки використали не менш ніж два десятки ракет для обстрілу української території.

Раніше повідомлялось, що з Білорусі почали вивозити боєприпаси до рф.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Карта бойових дій в Україні станом на 25 червня