Зранку 15 квітня росія завдала ракетного удару по Львівській області
За словами голови обласної військової адміністрації Максима Козицького, близько 4:30 ракетами обстріляли один з об'єктів військової інфраструктури.
За попередніми даними, загиблих та травмованих внаслідок атаки немає.
В повітряному командуванні «Захід» ПС ЗСУ уточнили, що крилаті ракети випустили з акваторії Чорного моря, імовірно з підводних човнів.
Дві з них вдалося збити, а інші поцілили по об'єктам критичної інфраструктури Львівської області.
ОНОВЛЕНО
Козицький розповів, що чотири ракети ворога влучили в один з об’єктів військової інфраструктури Львівщини. Об‘єкт повністю зруйнований.
ОНОВЛЕНО
Мер Львова Андрій Садовий розповів, що чотири ракети влучили у військовий об’єкт у Яворівському районі. Його повністю знищено.
«Дальність запущених ракет — 1,5 тисячі кілометрів. Тепер розмови пропагандистів про необхідність денацифікації Польщі не виглядають просто п’яними криками», — наголосив Садовий.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.