Російські пропагандисти взяли паузу для перебудови стратегії інформаційної війни проти України — ЦПД

Центр протидії дезінформації повідомляє, що російські пропагандисти взяли «оперативну паузу» для перебудови стратегії ведення інформаційної війни проти України.

Там відзначають, що за кілька тижнів в Україні відбулося одразу кілька ключових подій:

  • зупинка наступу ворога майже за усіма напрямками;
  • надання Україні важкого озброєння;
  • евакуація захисників Маріуполя з «Азовсталі».

Повідомляється, що всі ці фактори не сприяють окупантам у загарбанні українських територій, а російська пропаганда вимушена щоденно спілкуватись з аудиторією, яка і надалі чекає «перемог».

«Розуміючи, що на фоні воєнних невдач медійні історії про «біолабораторії» та «радіоактивний попіл» перестають працювати, пропагандистські медіа почали перебудовувати стратегію та готувати росіян до «неочікуваних підсумків»: поразки у війні та капітуляції. Аргументом на користь цього є медійне затишшя у прокремлівських ЗМІ та капітуляційна риторика їх експертів», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що російські пропагандисти зробили «ветеранами війни» американців Бонні і Клайда.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В Україні випустили гральні карти з пропагандистами та воєнними злочинцями рф (фото)