Російські шпиталі відмовляються лікувати поранених в Україні «добровольців» — розвідка

Госпіталі на території рф відмовляються лікувати так званих «добровольців» з «лднр».

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зазначають, що в рф збільшується кількість конфліктів між різними підрозділами окупаційних військ через нерівність у ставленні з боку командування.

«Один з батальйонів так званого «Союзу добровольців Донбасу» зазнав великих втрат під час боїв поблизу Авдіївки. Підрозділ доставив своїх поранених до шпиталю в ростові-на-дону. Втім, персонал шпиталю відмовився надавати медичну допомогу пораненим через відсутність у підрозділу статусу регулярного збройного формування», — зазначають у розвідці.

Пояснюють, що «Союз добровольців Донбасу» утворили за програмою добровільної мобілізації БАРС. В таких випадках медики лікуватимуть тільки за вказівкою командування.

Крім того, існує конфлікт між «мобілізованими з «лнр» та російськими військовими. При відступі росіяни кидали бойовиків без жодної підтримки, втрати серед «мобілізованих» іноді сягають 100% особового складу.

У ГУР зазначають, що окупанти під час відступу залишили на Харківщині понад 200 одиниць військової техніки.

«Танки «Т-72Б3М», «Т-80БВМ», «Т-80УЕ», «БМП-2», САУ та автомобілів. При цьому зазначається, що найбільшу кількість техніки залишено у районі Балаклії на території ремонтної бази», — пише розвідка.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росіянка попросила чоловіка привезти «трофеї» з убитих українців для рольових ігор — перехоплення СБУ