Російські військові кажуть, що війна запланована до вересня — розвідка

Військові армії рф кажуть, що термін війни в Україні запланований до вересня.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

«Серед військових армії окупанта розповсюджується інформація, що термін так званої «спеціальної воєнної операції» визначено до вересня 2022 року», — йдеться в повідомленні.

Крім того, відомство зазначає, що росія планує приєднати захоплені на півдні України території до анексованого Криму та інтегрувати їх в російський економічний простір щонайменше до 2030 року. Про такий план оголосив радник так званого «глави» Криму з інформаційної політики Олег Крючков.

Водночас окупанти не залишають спроб переманити місцеве населення на бік рф, втім українці чинять супротив.

Також відомство повідомляє, що росіяни виготовляють печатки для Маріуполя з написом: «россия, республика донбас, Мариуполь, военно-гражданская администрация».

«Низка приватних підприємств Ростовської області отримала замовлення на виготовлення печаток і штампів для окупаційних адміністрацій Маріуполя. До переліку установ, які отримають нові «атрибути» входять заклади освіти, лікарні, поліція, РАЦСи та адміністративні установи. Навіть попри те, що більшість із них наразі вщент зруйновані російськими військами», — зазначає розвідка.

Додали, що в червні подібні штампи та печатки планують виготовляти для окупованого Херсону.

«На сьогодні в Маріуполі окупанти проводять «велике прибирання». росіяни шукають та знищують тіла вбитих. Для цього в місті з 15 квітня працює три мобільних крематорії», — додають у розвідці.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Головні новини про війну в Україні. 3 травня. ОНЛАЙН