Російський дипломат закликав вбити усіх українців. В ОП відреагували

Постійний представник при міжнародних організаціях у Відні Михайло Ульянов закликав вбивати усіх українців. У своєму Twitter він написав: «Жодної пощади українському населенню».

Цей твіт він опублікував у відповідь на пост президента Володимира Зеленського про новий пакет допомоги від США на $775 млн.

Проте вже за кілька хвилин Ульянов видалив цинічний пост й одразу видав новий із виправданнями. 

«Я повинен вибачитись. Я забув, з ким маю справу. Я, звичайно, мав на увазі США з їх поставками зброї і президента України, який лише вчора заявив, що відкидає будь-які мирні переговори. Дійсно жодної пощади з їхньої сторони до українського народу. Це те, що я сказав», — написав дипломат.

На його заяви відреагував радник голови ОП Михайло Подоляк.

«Російський посол Ульянов заявляє про про необхідність «остаточного вирішення українського питання» й закликає до геноциду. У Європі знову чути голоси: «Не всі росіяни, як Путін» і «Може, дамо «Північному потоку-2» працювати». Час зрозуміти: росія — фашистська вертикаль з мільйонів людей», — написав він у Twitter.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В ОП відреагували на заклик посольства рф у Британії вішати полонених «азовців»