Російський міністр подякував Китаю за безпілотники (відео)

Практично усі імпортні безпілотники у розпорядженні росії були поставлені з Китаю. Про це на засіданні комітету Держдуми з бюджету і податків заявив міністр фінансів рф Антон Силуанов.

«Сьогодні безпілотники в основному всі з Китайської Народної Республіки. Вдячні нашим партнерам за це. Але треба розвивати власну ресурсну базу і гроші необхідні виділені», — заявив російський міністр.

Таким чином він став першим російським високопосадовцем, який визнав масові поставки китайських безпілотників. Нагадаємо, за даними американської розвідки, до весни 2023 року Китай поставив рф безпілотників та складників до них на суму щонайменше $12 млн.

Також на нараді Силуанов заявив про виділення 60 млрд рублів на створення в рф власної бази з виробництва дронів.

«Ми направляємо додаткові гроші на безпілотники. 60 з гаком мільярдів рублів враховані, (це) гроші на новий нацпроєкт з розвитку власної безпілотної бази. Завдання таке, щоб 41% усіх безпілотників до 2025 року були з маркою «Зроблено в росії», — сказав він.

https://t.me/chasnews/22689

Нагадаємо, Китай з 1 вересня суттєво обмежив експорт дронів за кордон. РосЗМІ писали, що ці обмеження серйозно ускладнили постачання безпілотників до росії і спричинили дефіцит складників, наприклад, тепловізорів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Маріуполі китайська співачка виконала «Катюшу» на руїнах драмтеатру: у МЗС відреагували