Росія даремно намагається тиснути обстрілами на хід переговорів, — Зеленський

Переговори з Росією поки-що не принесли бажаного результату. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього брифінгу.

Він наголосив, що РФ навмисно синхронізувала час перемовин з посиленими обстрілами українських міст. Зокрема, в цей час ворог накрив Харків залпом з «градів», внаслідок якого загинули мінімум 11 людей.

«Я вважаю, що таким нехитрим способом Росія намагається тиснути. Не втрачайте часу. Тактику таку ми не сприймаємо», — сказав президент.

Він додав, що на переговорах Росія заявила свої позиції, а від нас прозвучали зустрічні пункти – щоб завершити війну.

«Деякі сигнали ми отримали. Коли делегація повернеться у Київ, проаналізуємо почуте і тоді будемо визначатись, як переходити до другого раунду перемовин», — додав Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні на українсько-білоруському кордоні пройшли переговори з країною-агресором. Після їх завершення радник голови ОП Михайло Подоляк заявив, що «російська сторона все ще вкрай необ'єктивно дивиться на запущені нею руйнівні процеси». За його словами, після консультацій у столицях можливий другий раунд переговорів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Зеленський присвоїв звання «Герой України» 12 військовим. Шістьом з них — посмертно