Росія готує масштабну провокацію в Маріуполі, щоб звинуватити у ній Україну — СБУ

Загарбники активно «вкидають» в інформаційне поле брехню про нібито злочини українських захисників Маріуполя.

Про це повідомляє СБУ.

«Звірства рашистів у Бучі стали шоком для всього світу. Армія «асвабадітєлєй» наочно показала, що насправді являє собою «руZZкій мір» — убиті діти зі зав’язаними руками, зґвалтовані жінки, понівечені тіла чоловіків... Безжальне концентроване зло цинічно прикриває свої дії недолугими байками про нацистів», — йдеться у повідомленні.

Службі безпеки вже відомо, що ворог вже розробив сценарії нових фейків. Тепер російські пропагандисти почали готувати відповідне підґрунтя, попередили у СБУ.

«Загарбники готують масштабну фальсифікацію. Вони мають намір зібрати в одному місці тіла маріупольців, яких вони ж і вбили. І хочуть цинічно брехати, що це — «масові жертви українських військ». Упродовж останнього часу росіяни активно поширюють тези, що нібито «українці використовують мирних мешканців, як живий щит». Проте це — відверта маячня», — заявили у СБУ.

В СБУ нагадали, що насправді саме російські війська знищують маріупольців. Ще на початку березня у місті вже були змушені ховати вбитих у братських могилах.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На відновлення Маріуполя необхідно $11,5 млрд — мер