Росія концентрує війська біля Покровська та готує удар на Запоріжжі — Сирський

Російські війська продовжують перегрупування та зосереджують сили на двох головних напрямках — Покровському та Запорізькому.

Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» сказав Олександр Сирський, головнокомандувач ЗСУ.

Окупанти використовують біля Покровська тактику «тисячі порізів» — наступ малими групами на широкому фронті. Це дозволило їм тимчасово просунутися на 10–12 км та закріпитися в окремих населених пунктах.

«Місцевість рясніє ярами, річками та густою рослинністю, що ускладнює контроль лінії зіткнення. Цим ворог і скористався. Але після наших зачисток їхній «переможний настрій» змінився на відчай», — наголосив він.

Генерал пояснив, що армія рф намагається охопити Покровську агломерацію з півночі та півдня, щоб перерізати українську логістику. Попри це, постачання в місто досі здійснюється.

Водночас на Сумському напрямку росіяни за останні два місяці не досягли жодних успіхів. Звідти частини перекидають у бік Запоріжжя, де рф планує завдати «потужного удару, що планувався ще рік тому».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Втратив руку і ногу. ЗСУ на Курщині важко поранили російського генерала Еседулла Абачева — ГУР