404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Росія накопичує військову могутність в Арктиці — ЗМІ
CNN

Росія накопичує військову могутність в Арктиці. РФ тестує там новітнє озброєння, зокрема підводний апарат «Посейдон 2М39 Torpedo» з ядерним устаткування.

Про це повідомляє CNN. Видання підкреслило, що президент РФ Володимир Путін вимагає нових здобутків у тестуванні від міністра оборони Росії Сергія Шойгу.

Ця безпілотна торпеда працює на атомному реакторі. Вона призначена для доставки боєголовок. Норвезький віцеадмірал Нілс Андреас Стенсеннес у коментарі ЗМІ зазначив, що його агентство оцінює «Посейдон» як «частину нового типу ядерної стримувальної зброї. Він знаходиться на етапі тестування. Але це стратегічна система, і вона спрямована на цілі ... і може виходити далеко за межі регіону, де вона тестується зараз».

CNN

Зображення з супутника свідчать про накопичення російських військових баз та обладнання на береговій лінії, а також про наявність підземних сховищ, передає CNN.

«Російське обладнання включає в себе бомбардувальники та мережі MIG31BM, а також нові радарні системи, близькі до узбережжя Аляски», — йдеться у повідомленні.

Працівник Держдепартаменту США прокоментував, що «явно є військовий виклик від росіян у Арктиці».

«Це має наслідки для США та їхніх союзників, не в останню чергу через те, що це створює здатність до силового проєкту аж до Північної Атлантики», — сказав він.

CNN

Зображення з супутника показують повільне та методичне зміцнення аеродромів у декількох місцях уздовж російського узбережжя. Американські чиновники непокояться, що озброєння використовуватисмуть для встановлення контролю над тими областями Арктики, які невздовзі вивільняться від криги.

Згідно з міжнародним правом, Північний полюс і прилеглий до нього регіон Північного Льодовитого океану зараз не належить жодній країні.

Chas News повідомляв, що Лукашенко і Путін обговорили зовнішні загрози «із західного напрямку». 

Путін підписав закон про право бути президентом ще два терміни