Росія намагається викупити у країн Центральної Азії радянські боєприпаси — розвідка

Росія намагається використовувати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії. Зокрема, москва просить Таджикистан продати їй радянські боєприпаси до артилерії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

«Кремль намагається використовувати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії. В першу чергу РФ цікавить можливість поповнити запаси радянських боєприпасів і запчастин до військової техніки», — розповіли у відомстві.

Так, нещодавно Федеральна служба з питань військово-технічного співробітництва рф звернулася до Міністерства оборони Республіки Таджикистан із запитом про передачу 220-мм реактивних снарядів в РСЗВ «Ураган». Також росіян цікавлять боєприпаси до 203-мм САУ «Піон» і двигуни УТД-20 для БМП-1 і БМП-2.

Крім того, росіяни намагаються задіяти у війні громадян Таджикистану.

«Відставним військовим і співробітникам МВС Таджикистану надходять пропозиції підписати контракт з рф і взяти участь у війні проти України. Розгортається вербувальна кампанія в Киргизькій Республіці», — зазначають у розвідці.

Також в чат випускників Бішкекського вищого військового училища надходять повідомлення з пропозиціями підписати контракти з рф або однієї з приватних військових компаній.

Раніше повідомлялось, що Пентагон готує план підтримки України і після війни з росією.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Російські льотчики, які запускали ракети по Україні, планують тікати у Південну Америку