Росія не зможе повністю відремонтувати Кримський міст до вересня 2023 року — розвідка Британії

Ймовірніше росії не вдасться повністю відновити та ввести в експлуатацію Кримський міст принаймні до вересня наступного року.

Про це йдеться у зведенні розвідки Міноборони Великої Британії у Twitter.

Так, 8 листопада міст мали закрити, щоб перемістити і встановити заміну 64-метрового прольоту. Аби відновити пошкоджені ділянки переправи знадобиться замінити ще три прольоти.

Окупаційна влада Криму стверджувала, що ці додаткові прольоти будуть встановлені до 20 грудня. Втім, на брифінгу для путіна зазначили, що роботи на іншій проїжджій частині призведуть до переривання дорожнього руху до березня 2023 року.

Згідно з контрактом, заміна пошкодженого залізничного має завершитись до вересня. До цього рух залізничного транспорту залишається обмеженим, адже працює лише одна колія. Крім того, на терміни відновлення вплинуть і погодні умови.

У розвідці додають, що пошкодження переправи порушило матеріально-технічне постачання з рф до Криму та півдня України, зменшивши здатність окупантів переміщати військову техніку та війська в цей район залізницею чи автошляхом.

«Пошкодження мосту, нещодавня атака на Чорноморський флот у Севастополі та ймовірний вихід із Херсона ускладнюють можливість російського уряду малювати картину військового успіху», — йдеться у зведенні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Генштаб ЗСУ розповів про втрати ворога станом на 9 листопада